2. Procedure
Procedure
Titel: Het inzamelen en verwerken van OPK en het inzamelen van luiers
Beschrijving: Het voor u liggend aanbestedingsdocument bevat informatie over de Europese openbare aanbesteding betreffende het inzamelen en verwerken van OPK en de inzameling van luiers. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: JMA202505-inzGN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: OPK
Beschrijving: Huur van inzamelmiddelen, inzameling, transport en verwerking van OPK. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Luiers
Beschrijving: Huur van inzamelmiddelen, inzameling en transport van luiers. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 2