2. Procedure
Procedure
Titel: VNGR - 26.068 procesbegeleider bestaanszekerheid
Beschrijving: Zie bijlage voor opdrachtomschrijving. Let op: De aard en uitvoering van de opdracht maakt dat er geen sprake kan zijn van een overeenkomst van opdracht. Inschrijvingen als zelfstandigde of als dga van een BV zal de VNG daarom niet in behandeling nemen.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000