370814-2023 - ResultaatNederland-Maasdam: Prefabgebouwen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Realisatie huisvesting t.b.v. opvang Oekraïne
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44211000 Prefabgebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
Dit betreft de realisatie van tijdelijke huisvesting, zoals tijdelijke units voor sanitaire - en keukenvoorzieningen, voor (het verbouwen van) de huisvesting zelf, als ook de inventaris.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1.500.000,-