2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor dienstverlening bij watergebonden olie-incidenten in het havengebied Antwerpen-Brugge
Beschrijving: De inschrijver staat in voor de interventie en reinigingswerken bij watergebonden olie-incidenten binnen het havengebied van de haven van Antwerpen-Brugge, alsook voor de afvoer en verwerking van het gegenereerd afval. Voorliggend bestek aligneert met de missie en visie van het Havenbedrijf Antwerpen-Brugge, waarbij gestreefd wordt naar een duurzame toekomst. Meer concreet zijn business continuity en milieuzorg speerpunten voor dit bestek. Dit vertaalt zich in praktijk in snelle, kwalitatieve en veilige interventies, waarbij het gegenereerde afval tot een minimum beperkt wordt. Kennis en kunde verspreid over de organisatie, gecombineerd met monitoring van de eigen werking en bijhorende oefeningen zijn een basis voor deze kwalitatieve aanpak. De inschrijver werkt daarom volgens een kwaliteitsborgingssysteem zoals verder bepaald in voorliggend bestek. De inschrijver kan steeds, 24/7, twee interventies tegelijkertijd uitvoeren met ten minste 1m³ gemorste olie per incident en dit aan de vereisten zoals verder bepaald in voorliggend bestek. Een deel van de opdracht bestaat er ook in om op basis van een aantal standaard incidentenscenario’s, interventieoefeningen uit te voeren en om op basis van de opgedane ervaringen standaardwerkmethodieken te bepalen. Deze standaardwerkmethodieken zullen vervolgens de leidraad vormen bij een interventie.
Interne identificatiecode: PPP0B3-18375/5025/B11216
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90741100 Diensten voor tozicht op olielekkage
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: B11216_1