2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst payrolldienstverlening BanenpleinLimburg
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van dienstverlening met betrekking tot payrolldienstverlening en behoeve van BanenpleinLimburg. BanenpleinLimburg is een samenwerkingsverband op het terrein van mobiliteit en externe inhuur van organisaties in Noord- en Midden-Limburg. Vanuit dit samenwerkingsverband nemen de volgende organisaties deel aan deze aanbesteding: • gemeente Beesel; • gemeente Bergen; • gemeente Gennep; • gemeente Horst aan de Maas; • gemeente Nederweert; • gemeente Peel en Maas; • gemeente Venlo; • gemeente Venray; • gemeente Weert; • Veiligheidsregio Limburg-Noord; • ICT NML; • MGR Sociaal Domein Limburg Noord. Op basis van historische gegevens (jaren 2019-2023) bedraagt de gemiddelde omzet (exclusief btw) van alle deelnemende organisaties opgeteld circa € 4 mln. per jaar. Voor de gehele looptijd van de overeenkomst komt de geschatte opdrachtwaarde op ongeveer €20.000.000,- exclusief btw
Interne identificatiecode: 89292
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Payrolldienstverlening
Beschrijving: Dit betreft de hoofdopdracht. Dit betreft de hoofdopdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optioneel kan de deelnemende organisatie eenzijdig besluiten de raamovereenkomst met twee (2) keer één (1) jaar te verlengen.