371526-2025 - Mededinging
Nederland – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Horeca en Bakkersbenodigdheden Summa
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Horeca en Bakkersbenodigdheden Summa
Beschrijving: Deze opdracht betreft Food & Non-Food leveringen aan Summa, en in het bijzonder aan de School voor de Horeca. Bakkersbenodigdheden: Het voorzien in alle benodigde Food (en aanverwante non food) artikelen die nodig zijn voor de Bakkerij opleidingen van Summa. Horecabenodigdheden: De omvang van de opdracht, gebaseerd op historische gegevens, bedraagt op jaarbasis gemiddeld ongeveer €217.000 incl. btw. Gekeken naar de duur van de overeenkomst (maximaal 6 jaar), bedraagt de totale geraamde opdrachtwaarde circa €1.302.000 incl. btw. Indien jaarlijks wordt geïndexeerd op basis van het consumentenprijsindexcijfer (CPI) met een gemiddelde stijging van 3%, komt de totale opdrachtwaarde naar verwachting uit op circa €1.403.645 incl. btw. Bakkersbenodigdheden: De omvang van de opdracht, gebaseerd op historische gegevens, bedraagt op jaarbasis gemiddeld ongeveer €95.500 incl. btw. Gekeken naar de totale duur van de overeenkomst (maximaal 6 jaar), bedraagt de geraamde opdrachtwaarde circa €573.000 incl. btw. Indien jaarlijks wordt geïndexeerd op basis van het consumentenprijsindexcijfer (CPI) met een gemiddelde stijging van 3%, komt de totale opdrachtwaarde naar verwachting uit op circa €617.733 incl. btw.
Interne identificatiecode: 2024-009-LATE-EA-Horeca en Bakkersbenodigdheden (Food & Non-Food)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Horecabenodigdheden
Beschrijving: Deze opdracht betreft Food & Non-Food leveringen aan Summa, en in het bijzonder aan de School voor de Horeca. €1.403.645
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Summa is op zoek naar een leverancier die haar voor langere termijn kan ondersteunen. Zij heeft het streven een partnership op te bouwen met de leverancier wat resulteert in een langdurige samenwerking. Door het toepassen van een vaste periode van twee (2) jaar met aansluitend maximaal vier (4) jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Bakkersbenodigdheden
Beschrijving: Het voorzien in alle benodigde Food (en aanverwante non food) artikelen die nodig zijn voor de Bakkerij opleidingen van Summa. €617.733,00
Interne identificatiecode: 2