371548-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Verwijderen en verwerken Rijksbrede Monostroom OWS/VWS en RKG
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwijderen en verwerken Rijksbrede Monostroom OWS/VWS en RKG
Beschrijving: De opdracht betreft het landelijk verzorgen van afvalemballage, het vervoeren en verwerken van de Monostroom OWS/VWS en RKG alsook onderhoudswerkzaamheden aan inpandige rioleringssystemen op afroep. De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtomvang (inclusief optiejaren) van 1.400.000 kg. De geraamde opdrachtomvang per jaar is 350.000 kg. De maximale opdrachtomvang is 2.100.000 kg.
Interne identificatiecode: 202501077-2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Verwijdering en verwerking OWS/ VWS en RKG
Beschrijving: Verwijdering en verwerking OWS/ VWS en RKG De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtomvang (inclusief optiejaren) van 1.400.000 kg. De geraamde opdrachtomvang per jaar is 350.000 kg. De maximale opdrachtomvang is 2.100.000 kg.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90410000 Rioolwaterverwijderingsdiensten, 90430000 Rioolwaterafvoerdiensten, 90470000 Diensten voor rioolreiniging, 90513600 Diensten voor slibverwijdering, 90513700 Diensten voor het vervoeren van slib
Opties:
Beschrijving van de opties: De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met een looptijd van 3 jaar met een, éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen, optie tot verlenging van 1 jaar. De startdatum van de Overeenkomst is bepaald op 1 januari 2026, de einddatum van de Overeenkomst is daarmee bepaald op 31 december 2029. Indien Opdrachtgever gebruik wenst te maken van de optie tot verlenging van 1 jaar, dan eindigt de Overeenkomst op 31 december 2030.