371624-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor het organiseren van evenementen – Zomer- en winterdagtochten voor ooievaarspashouders
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Zomer- en winterdagtochten voor ooievaarspashouders
Beschrijving: De Opdrachtnemer wordt gevraagd om aantrekkelijke, goed georganiseerde en toegankelijke dagtochten aan te bieden die passen bij de doelgroep en het doel van Bureau Ooievaarspas. De dagtochten zijn bedoeld om Ooievaarspashouders, die vaak niet de financiële middelen hebben om op vakantie te gaan, een waardevolle en ontspannende dag te bezorgen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
Aanvullende classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000