2. Procedure
Procedure
Titel: SoortenManagementPlan (SMP) Achterhoek
Beschrijving: De Achterhoekse gemeenten hebben zich via het Akkoord van Groenlo 3.0 verbonden aan het doel in 2050 energieneutraal te zijn. Hiervoor zullen ook woningen, bedrijven en de utiliteitsbouw moeten worden verduurzaamd. De aanwezigheid van gebouwbewonende soorten en de zorgplicht onder de Omgevingswet brengen een risico mee voor deze opgave. Een soortenmanagementplan (SMP) moet gemeenten en haar inwoners en bedrijven in staat stellen deze opgave binnen wet- en regelgeving aan te vliegen. Via een SMP moet de mate van instandhouding van beschermde gebouw bewonende soorten zoals de huismus, huiszwaluw en gebouwbewonende vleermuissoorten in de dorpskernen worden gewaarborgd. Met het SMP wordt de Omgevingswet nageleefd en kan de biodiversiteit in de gemeente versterkt en verbeterd worden. Het SMP vereist een jaarrond ecologisch onderzoek inclusief rapportages en monitoring. Deelnemende gemeenten: Berkelland, Bronckhorst, Doetinchem, Montferland, Oost Gelre en Oude IJsselstreek
Interne identificatiecode: CM/2025-06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Iedere geïnteresseerde partij die aan de minimale kwalificaties voldoet kan inschrijven op deze aanbesteding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Berkelland
Beschrijving: Berkelland Zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Uitvoeren vaneen pre-SMP Uitvoeren van monitoring (10 jaar)
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Bronckhorst
Beschrijving: Bronckhorst Zie bestek
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Doetinchem
Beschrijving: Doetinchem Zie bestek
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Montferland
Beschrijving: Montferland Zie bestek
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Oost Gelre
Beschrijving: Oost Gelre Zie bestek
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Oude IJsselstreek
Beschrijving: Oude IJsselstreek Zie bestek
Interne identificatiecode: 6