371676-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – Verhelpen verstoppingen in leidingen t/m 500 mm, reinigen infiltratievoorzieningen + calamiteiten dienst (P1179)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verhelpen verstoppingen in leidingen t/m 500 mm, reinigen infiltratievoorzieningen + calamiteiten dienst (P1179)
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het inspecteren van rioolleidingen (met camera); - Het reinigen van rioolleidingen HWA en DWA t/m een diameter van 500mm; - Het incidenteel reinigen van straat- en trottoirkolken; - Her reinigen van zinkputten; - Het reinigen van diverse filtersystemen; - Het reinigen van lijngoten; - Het doorspuiten van huis- en kolkaansluitingen bij verstoppingen; - Het leveren van divers (klein) materieel; - Calamiteitendienst op afroep, binnen en buiten reguliere werktijden; - Alle bijkomende werkzaamheden. De gemeente is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten, voor de duur van twee (2) jaar met de mogelijkheid deze vijf (5) keer met één (1) jaar te verlengen. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €1.000.000. Het genoemde bedrag is een indicatie, derhalve kan aan het genoemde bedrag geen rechten ontleend worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
Aanvullende classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten, voor de duur van twee (2) jaar met de mogelijkheid deze vijf (5) keer met één (1) jaar te verlengen.