Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221119 Brugrenovatiebouw
Aanvullende classificatie (cpv): 45221100 Bruggenbouwwerkzaamheden, 71322300 Brugontwerpdiensten
Plaats van uitvoering
Stad: Alphen aan den Rijn
Onderverdeling land (NUTS): Oost-Zuid-Holland (NL365)
Land: Nederland