371855-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor ontwikkeling van software voor drukkervoorzieningen – Levering van Multifunctionals, cloudbased printmanagementsoftware en all-in onderhoud en service
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van Multifunctionals, cloudbased printmanagementsoftware en all-in onderhoud en service
Beschrijving: RET is voornemens een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor het leveren van printdienstverlening. Deze dienstverlening omvat de levering en huur van multifunctionals, cloudbased print- en scanmanagementsoftware, all-in onderhoud en aanverwante diensten. Binnen de scope van de Overeenkomst vallen de volgende onderdelen: - De levering van (repro)multifunctionals en printers op basis van huur. - Het beschikbaar stellen en onderhouden van print- en scanmanagementsoftware ten behoeve van autorisatie en beveiligd printen via follow-me (pull print). - De implementatie van de systemen en voorzieningen die onderdeel uitmaken van de Overeenkomst. - Het verzorgen van de eventueel benodigde opleidingen ten behoeve van gebruikers en/of beheerders. - Het verrichten van onderhoud en servicewerkzaamheden aan de geleverde apparatuur. - Het leveren van verbruiksmaterialen die direct gerelateerd zijn aan de serviceverlening, zoals tonerrestbakken. - Het centraal beheren en monitoren van de apparatuur door middel van een managementtool. - Het leveren van een maandelijkse rapportage uit deze tool Optionele dienstverlening: 1. Na afloop van het huidige plottercontract (2027/2028) kunnen er onder deze te sluiten overeenkomst ook plotters worden afgenomen. - De leverancier kan ondersteuning bieden bij de inrichting van thuiswerkplekken. - Het leveren van printer- en kopieerpapier Buiten de scope van de Opdracht vallen: - Het leveren van drukwerk. - Het leveren van labelprinters en barcodeprinters.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212772 Diensten voor ontwikkeling van software voor drukkervoorzieningen
Aanvullende classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters, 50300000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000