371881-2024 - Mededinging
België – Reinigingsdiensten – Raamovereenkomst voor het huren, leveren en periodiek wisselen van antivuilmatten.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het huren, leveren en periodiek wisselen van antivuilmatten.
Beschrijving: Deze opdracht is een raamovereenkomst voor het huren, leveren en periodiek wisselen van antivuilmatten, in gebouwen van de Vlaamse overheid verspreid over het Vlaamse en Brussels Hoofdstedelijk Gewest. De antivuilmatten worden aangeboden in verschillende ‘standaard’ afmetingen, alsook ‘op maat’, of zelfs ‘gepersonaliseerd’ (logo, boodschap, …).
Interne identificatiecode: 2024/HFB/OP/128655
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 39530000 Tapijten, matten en vloerkleden, 39532000 Matten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/OP/128655 - 1
Interne identificatiecode: 1