2. Procedure
Procedure
Titel: EOA Zomerschool 2024 - 2026 - Gemeente Eindhoven
Beschrijving: Voor de periode van 2024 tot en met 2026 (met eventueel de mogelijkheid tot verlenging) is de gemeente Eindhoven op zoek naar een te contracteren partij die de organisatie en uitvoering van de Zomerschool op zich neemt. Sinds 2015 wordt de Zomerschool jaarlijks uitgevoerd binnen de gemeente Eindhoven. Begonnen als pilot met een deelname van ca. 30 kinderen is het uitgegroeid naar een programma met ca. 840 kinderen in 2021 (coronajaar) tot een stabiele deelname van bijna 600 kinderen in 2022 en 2023. De doelgroep van de Zomerschool betreft Eindhovense kinderen van vier (4) tot en met twaalf (12) jaar oud met een achterstand in de Nederlandse taal. De gemeente Eindhoven wenst met het project te voorkomen dat deze groep kinderen tijdens zes weken zomervakantie een terugval in de taalontwikkeling kent.
Interne identificatiecode: T49723
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80100000 Diensten voor basisonderwijs, 80110000 Diensten voor kleuteronderwijs, 80310000 Diensten voor onderwijs voor jongeren, 80410000 Diverse schooldiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000