2. Procedure
Procedure
Titel: Assistent Landmeter meten & kwaliteit - cluster SB
Beschrijving: Rotterdam bouwt, vernieuwt en ontwikkelt continu. Denk aan grote bouwprojecten, kadeversterkingen en herinrichtingen. Jouw metingen zorgen dat dit veilig en verantwoord gebeurt. Nauwkeurig werk, met zichtbaar resultaat in de stad. Word jij onze landmeetkundige assistent met oog voor detail én Rotterdamse kwaliteit?
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000