2. Procedure
Procedure
Titel: Groen- en netheidsonderhoud in het ambtsgebied van district 3: Leie. Raamovereenkomst.
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het uitvoeren van het groen- en netheidsonderhoud in district 3: Leie.
Interne identificatiecode: ARW-26-005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 45233229 Onderhoud van bermen, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARW-26-005 - 1
Interne identificatiecode: 1