372767-2025 - Resultaat
België – Advies inzake gezondheid en veiligheid – Raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van een veiligheidscoördinator - ontwerp en een veiligheidscoördinator - verwezenlijking en het verlenen van assistentie aan de opdrachtgever hieromtrent voor diverse projecten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van een veiligheidscoördinator - ontwerp en een veiligheidscoördinator - verwezenlijking en het verlenen van assistentie aan de opdrachtgever hieromtrent voor diverse projecten
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het ter beschikking stellen van een veiligheidscoördinator-ontwerp en een veiligheidscoördinator-verwezenlijking voor het uitvoeren van de opdrachten zoals bedoeld in de wet van 4 augustus 1996 en latere wijzigingen en het Koninklijk Besluit van 25/01/2001 betreffende de tijdelijke en mobiele bouwplaatsen en haar latere wijzigingen.
Interne identificatiecode: ATE-24-0004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71317210 Advies inzake gezondheid en veiligheid
Aanvullende classificatie (cpv): 79417000 Veiligheidsadviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ATE-24-0004 - Perceel 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van een veiligheidscoördinator - ontwerp en een veiligheidscoördinator - verwezenlijking en het verlenen van assistentie aan de opdrachtgever hieromtrent voor diverse projecten - Perceel 1 : Regio Oost
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: ATE-24-0004 - Perceel 2
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van een veiligheidscoördinator - ontwerp en een veiligheidscoördinator - verwezenlijking en het verlenen van assistentie aan de opdrachtgever hieromtrent voor diverse projecten - Perceel 2 : Regio Centraal
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: ATE-24-0004 - Perceel 3
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van een veiligheidscoördinator - ontwerp en een veiligheidscoördinator - verwezenlijking en het verlenen van assistentie aan de opdrachtgever hieromtrent voor diverse projecten - Perceel 3 : Regio West
Interne identificatiecode: 3