2. Procedure
Procedure
Titel: Levering control rooms Bereikbaarheid, Veiligheid en Parkeervoorzieningen Rotterdam.
Beschrijving: De Opdracht gaat over het leveren, inrichten en gebruiksklaar opleveren van de Werkplekoplossing, inclusief alle hardware en software, voor de control rooms Bereikbaarheid, Veiligheid en Parkeervoorzieningen. Daarnaast betreft deze aanbesteding ook het leveren van een vervolgservice, die bestaat uit het onderhouden, hosten en updaten van de geleverde hardware en software.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51900000 Installatiediensten voor bebakenings- en besturingssystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 30230000 Computerapparatuur, 30231000 Computerschermen en -consoles, 51610000 Installatie van computers en informatieverwerkende uitrusting, 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72514300 Faciliteitenbeheer voor onderhoud van computersystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 17 stuks