372975-2023 - ResultaatBelgië-Oostkamp: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Migratie, beheer, support en security van ICT voor de Hulpverleningszone 1 West-Vlaanderen
Referentienummer: zone 1-2022/03/DL-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Hulpverleningszone 1 wenst een veilige, flexibele en redundante ICT werkomgeving te voorzien voor alle medewerkers.
De aangeboden ICT-oplossing in kader van deze overheidsopdracht moet de operationele brandweerman en ambulancier in staat stellen hun taak uit te voeren in het kader van brandpreventie, brandweer en ambulancediensten en het “plaats- en tijdonafhankelijk werken” mogelijk maken voor het ondersteunend administratief en technisch personeel.
De opdracht omvat migratie, beheer, support en security voor de vaste en mobiele werkstations, randapparatuur, InTune, Office365, Universal print, Azure AD, servers en applicaties. Daarnaast omvat de opdracht eveneens de migratie, beheer, support en security van de LAN en WAN omgeving.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten, 72700000 Computernetwerkdiensten, 72710000 LAN-diensten, 72720000 WAN-diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding