373101-2026 - Mededinging
België – Waterkoelers – Raamovereenkomst voor levering, plaatsing, indienststelling en onderhoud van waterkoelers op waterleiding via fullservicehuurformule
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor levering, plaatsing, indienststelling en onderhoud van waterkoelers op waterleiding via fullservicehuurformule
Beschrijving: Raamovereenkomst voor levering, plaatsing, indienststelling en onderhoud van waterkoelers op waterleiding via fullservicehuurformule
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5792/6378/SLS/2025/030 - ID5792
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31141000 Waterkoelers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SLS/2025/030 - ID5792_1
Aanvullende classificatie (cpv): 41110000 Drinkwater
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (1. Een prijs voor het periodiek (preventief) onderhoud van de waterkoelers van de dienst FM Welzijn van Stad Gent (OCMW Gent). 2. Een maandelijkse huurprijs voor het huren van een onderzetkast, geschikt voor de in de inventaris aangeboden waterkoeler - type tafelmodel.)