373185-2024 - Mededinging
Nederland – Bruggenbouw – 31167979 Realisatie project VenR Draaibruggen Afsluitdijk Den Oever
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 31167979 Realisatie project VenR Draaibruggen Afsluitdijk Den Oever
Beschrijving: De draaibruggen in de A7 op de Afsluitdijk bij Den Oever zijn aan het einde van hun levensduur en dienen vervangen te worden. Ook dienen werkzaamheden aan de schutsluis uitgevoerd te worden. Werkzaamheden draaibruggen: - Vervangen brugvallen incl. aandrijving - Aanpassen midden- en steunpijlers - Aanbrengen loopbruggen tussen pijlers - Vervangen aanbruggen - Realiseren onderhoudspad en (fiets)doorsteken - Vervanging bediening en besturing, incl. veldinstallaties (seinen, camera’s, etc.) - Bouwkundige werkzaamheden bruggebouw: onderhoud, verduurzaming en nieuwe technische ruimte Werkzaamheden schutsluis - Vervangen bediening (hard- en software) en besturing (software), incl. integratie met bestaande veldinstallaties - Bouwkundige werkzaamheden aan gebouwen op het sluisterrein: onderhoud en verduurzaming - Diverse werkzaamheden vanuit Arbeids- en Machineveiligheid - Realiseren opslagvoorziening sluisdeuren Het project is onderdeel van het vervangings-en renovatieprogramma van RWS. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 31167979
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221110 Bruggenbouw
Aanvullende classificatie (cpv): 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 48620000 Besturingssystemen, 51100000 Installatie van elektrische en mechanische uitrusting, 71340000 Geïntegreerde technische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: V&R Den Oever
Beschrijving: V&R Den Oever
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Bij dit project is de beweegbare brug Kornwerderzand als optie toegevoegd. De beweegbare brug Kornwerderzand is bij de publicatie van de onderhavige aanbesteding nog de verantwoordelijkheid van de Provincie Fryslân. Dit kan wijzigen en de minister kan daarbij besluiten dat Rijkswaterstaat hiervoor verantwoordelijk wordt. Vanwege het feit dat het gelijksoortige werkzaamheden betreft, ligt het in de rede om de werkzaamheden aan de beweegbare brug Kornwerderzand als optie bij deze aanbesteding op te nemen. Op die manier speelt Rijkswaterstaat in op mogelijke toekomstige ontwikkelingen en die mogelijkheid doet zich nu voor. De verdere toelichting over deze optie is opgenomen in de Aanbestedingsleidraad en de Overeenkomst.