2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van emissiemetingen Green Deal Binnenvaart
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het uitvoeren van emissiemetingen volgens een vooraf bepaald meetprotocol in het kader van het Vlaamse Green Deal Binnenvaart programma.
Interne identificatiecode: AST-25-0008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90731400 Diensten voor toezicht op of meting van luchtvervuiling
Aanvullende classificatie (cpv): 38433200 Uitrusting voor emissiemeting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AST-25-0008 - 1 Raamovereenkomst voor het uitvoeren van emissiemetingen Green Deal Binnenvaart
Beschrijving: De uit te voeren emissiemetingen omvatten de volgende: - Nieuwe geïntegreerde systemen naar motortechnologie testen in een labo-omgeving (afhankelijk van de nood hieraan) volgens ISO8178-1 testprocedure met de meetcycli E2-E3. Voor genset toepassingen met elektromotoren als laatste trap gebeurt dit volgens de E2 testcyclus bij constant toerental. Hierbij wordt de belasting van de motor perfect gecalibreerd. De reproduceerbaarheid en nauwkeurigheid zijn hierbij cruciaal. - Jaarlijks on-board testing op binnenschepen volgens ISO8178-2 / ISO14083:2023 eveneens met de E2-E3 testcycli. Het emissie-spectrum dat hierbij gemeten dient te worden wordt naderhand bepaald in overleg met de opdrachtgever (de Vlaamse Waterweg). - Gestructureerde en uniforme rapportage van de resultaten in overleg met de opdrachtgever.
Interne identificatiecode: 1