37362-2023 - MededingingNederland-Hoofddorp: Onderhouden van sportvelden
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Reconstructie Kunstgras Sport- en recreatievelden 2023
Referentienummer: 2022-388
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77320000 Onderhouden van sportvelden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht reconstructie kunstgras sport- en recreatievelden Haarlemmermeer 2023 bestaat in hoofdzaak uit:
• Het renoveren van 2 kunstgrasvelden en 3 recreatieveldjes
• Het herstraten van bestrating
De velden zijn gelegen op drie onderstaande locaties:
o - Hoofddorp: MHC De Reigers hockeyveld 1 renovatie kunstgras- bestek 22-031;
- Nieuw-Vennep: SV DIOS voetbalveld 1 renovatie kunstgras -bestek 22-032
- 3 renovatie recreatievelden kunstgras – bestek 22-033
Voor een meer nauwkeurige omschrijving wordt verwezen naar het betreffende RAW-bestek met kenmerk 22-031, 22-032 en 22-033.
Om administratieve redenen is er in dit geval voor gekozen om deze opdracht in drie percelen op te delen, waarbij elk perceel een eigen RAW-bestek heeft. De opdracht zal gegund worden aan die inschrijving met de beste prijs-kwaliteit verhouding voor alle drie bestekken tezamen.
Een inschrijving op twee of minder bestekken is geen geldige inschrijving en zal terzijde worden gelegd.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
39293300 Kunstgras
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
2 sportvelden en 3 recreatieveldjes