2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding Datafundament Provincie Limburg
Beschrijving: Zie Mercell.
Interne identificatiecode: T78404
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie
Aanvullende classificatie (cpv): 72222000 Strategie- en planningsdiensten voor informatiesystemen of -technologie, 72310000 Gegevensverwerkingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000