See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: ZKIEL2 - aanstelling aannemer Toren 2 + 3 & Parkeergarage N + Z
Beschrijving: De opdracht omvat de nieuwbouw Kielparktoren 2, de afbraak en nieuwbouw Kielparktoren 3 en de renovatie van de parkeergarage noord en parkeergarage zuid. In Kielparktoren 1 (Kielpark 1) zijn enkele kleine aanpassingswerken voorzien. Kielparktoren 2 en 3 hebben elk 96 appartementen.
Interne identificatiecode: PPP0KO-783/6179/WHA/2025/080
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: WHA/2025/080_1