374499-2024 - Resultaat
Nederland – Huisvestingsdiensten – Realiseren 68 flexwoningen Hooiweg te Oude Pekela
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Realiseren 68 flexwoningen Hooiweg te Oude Pekela
Beschrijving: De gemeente wil 68 flexwoningen ontwikkelen op het terrein van het voormalige azc. De opdracht betreft het leveren en plaatsen van flexwoningen conform gestelde eisen, inclusief het aansluiten van de woningen op de bestaande nuts-aansluitingen en riolering. € 8.900.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70333000 Huisvestingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1