2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract Werf- & laboproeven
Beschrijving: De verplaatsing naar de werf, de voorbereiding, de uitvoering en registratie van de proeven in combinatie met alle karakteriseringen, kwantificatie en detailinformatie conform de opgelegde kwaliteits- en veiligheidsvoorschriften. De proeven omvatten het uitzagen, vlakslijpen, drukken, testen en bewaren van boorstalen op diverse ondergronden genomen door de aannemer, het uitvoeren van trekproeven op de hechting van bekledingen. Deze testen moeten ook kunnen dienen als tegenproef (tegenstelbaarheid) Na uitvoering van de proef dient de rapportering opgemaakt en afgeleverd te worden op de door Aquafin bepaalde wijze
Interne identificatiecode: PPP0N3-4972/6416/PRO/BV/2026/00067
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71311100 Ondersteunende diensten voor bouwkunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: West
Beschrijving: West
Interne identificatiecode: PRO/BV/2026/00067_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Oost
Beschrijving: Oost
Interne identificatiecode: PRO/BV/2026/00067 2_2