374743-2024 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Europese aanbesteding Schoonmaak - Reformatorische Schoolvereniging Rijssen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Schoonmaak - Reformatorische Schoolvereniging Rijssen
Beschrijving: Europese aanbesteding Schoonmaak voor een schoolvereniging in Rijssen. De omvang van de opdracht is weergegeven in de offerteaanvraag.
Interne identificatiecode: RSVR-2024-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van 48 maanden, met 2 maal een optie voor verlenging van 1 jaar of een andere combinatie van maximaal 2 jaar.