See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: NU SIPO SMK El Feth
Beschrijving: Deze opdracht gaat om het uitvoeren van schoonmaakdiensten voor de locatie El Feth, onderdeel van Stichting SIPO. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000