2. Procedure
Procedure
Titel: Tijdig huisvesting VOS Bachplein
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan uit: - Leveren van tijdelijke units conform gestelde eisen. - Plaatsen en later verwijderen van de tijdelijke units. - Het aansluiten van de tijdelijke huisvesting op de bestaande nuts-aansluitingen en riolering. - In de inschrijving wordt rekening gehouden met de huurprijs voor 10 jaar. Er is budget voor het eerste jaar en er zal budget worden aangevraagd voor de overige huurperiode. - Voorbereiding, opstellen benodigde stukken, indienen en aanleveren omgevingsvergunning. De werkzaamheden bestaan uit: - Leveren van tijdelijke units conform gestelde eisen. - Plaatsen en later verwijderen van de tijdelijke units. - Het aansluiten van de tijdelijke huisvesting op de bestaande nuts-aansluitingen en riolering. - In de inschrijving wordt rekening gehouden met de huurprijs voor 10 jaar. Er is budget voor het eerste jaar en er zal budget worden aangevraagd voor de overige huurperiode. - Voorbereiding, opstellen benodigde stukken, indienen en aanleveren omgevingsvergunning.
Interne identificatiecode: -2.07.351.31/00033
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70333000 Huisvestingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan uit: - Leveren van tijdelijke units conform gestelde eisen. - Plaatsen en later verwijderen van de tijdelijke units. - Het aansluiten van de tijdelijke huisvesting op de bestaande nuts-aansluitingen en riolering. - In de inschrijving wordt rekening gehouden met de huurprijs voor 10 jaar. Er is budget voor het eerste jaar en er zal budget worden aangevraagd voor de overige huurperiode. - Voorbereiding, opstellen benodigde stukken, indienen en aanleveren omgevingsvergunning De werkzaamheden bestaan uit: - Leveren van tijdelijke units conform gestelde eisen. - Plaatsen en later verwijderen van de tijdelijke units. - Het aansluiten van de tijdelijke huisvesting op de bestaande nuts-aansluitingen en riolering. - In de inschrijving wordt rekening gehouden met de huurprijs voor 10 jaar. Er is budget voor het eerste jaar en er zal budget worden aangevraagd voor de overige huurperiode. - Voorbereiding, opstellen benodigde stukken, indienen en aanleveren omgevingsvergunning
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Huuropties