See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure met als doel het opzetten van een raamovereenkomst voor consultancy op het gebied van testing, monitoring en cyberveiligheid van de verkiezingstoepassingen, en inzake paraatheid in crisisbeheer voor de federale verkiezingen
Beschrijving: Voorliggend bestek is opgemaakt met als doel een raamovereenkomst met meerdere ondernemers te sluiten om beroep te kunnen doen op consultancy inzake: - testing en monitoring van de toepassingen en hardware die worden gebruikt bij de federale verkiezingen - paraatheid in crisisbeheer op technisch niveau voor de verkiezingssoftware; - diverse ondersteuning met betrekking tot de cyberveiligheid van de verkiezingstoepassingen - paraatheid in crisisbeheer op managementniveau. De aanbestedende overheid kiest voor de openbare procedure. De opdracht omvat vier percelen: - perceel nr. 1 betreffende het testen van de veiligheid van de toepassingen en hardware die bij de federale verkiezingen worden gebruikt en paraatheid in crisisbeheer op technisch niveau in dit verband - perceel nr. 2 betreffende de monitoring (SOC-SIEM) van de cyberveiligheid van de verkiezingstoepassingen - perceel nr. 3 betreffende diverse ondersteuning met betrekking tot de cyberveiligheid van de verkiezingstoepassingen - perceel nr. 4 betreffende paraatheid in crisisbeheer op managementniveau
Interne identificatiecode: IBZ/IB-IAC/2025/ELECT-1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72810000 Automatiseringscontrole
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IBZ/IB-IAC/2025/ELECT-1/1
Beschrijving: Perceel nr. 1 betreft het testen van de veiligheid van de toepassingen en hardware die bij de federale verkiezingen worden gebruikt en paraatheid in crisisbeheer op technisch niveau in dit verband
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72800000 Computeraudit- en testdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: IBZ/IB-IAC/2025/ELECT-1 - 2
Beschrijving: Perceel nr. 2 betreft de monitoring (SOC-SIEM) van de cyberveiligheid van de verkiezingstoepassingen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: IBZ/IB-IAC/2025/ELECT-1 - 3
Beschrijving: Perceel nr. 3 betreft diverse ondersteuning met betrekking tot de cyberveiligheid van de verkiezingstoepassingen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: IBZ/IB-IAC/2025/ELECT-1 - 4
Beschrijving: Perceel nr. 4 betreft paraatheid in crisisbeheer op managementniveau
Interne identificatiecode: 4