2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging van Vrijwillige Transparantie vooraf ten behoeve van een Financieel Systeem
Beschrijving: De Connectie is voornemens om de overeenkomst met Unit4 te wijzigen en daarmee passend te maken bij de huidige marktomstandigheden. De Connectie doet voor het contracteren van de SaaS-versie van het huidig financieel systeem een beroep op artikel 2.32 lid 1 sub b onder 2 van de Aanbestedingswet 2012 ten behoeve van het toepassen van de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging, omdat mededinging om technische redenen ontbreekt. De scope van de overeenkomst is opgenomen in bijgevoegd memo.
Interne identificatiecode: 2024-0089
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48442000 Software voor financiële systemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1