375493-2026 - Resultaat
Nederland – Gegevensverwerkingsdiensten – Landelijk - WIBON SaaS dienst
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - WIBON SaaS dienst
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft als doel om één onderneming te contracteren voor het leveren en implementeren van een SaaS-dienst waarmee ProRail als netbeheerder kan voldoen aan de WIBON-Wetgeving. De dienstverlening omvat hosting, integratie met bronsystemen, support en overige ondersteuning rondom de applicatie De leverancier maakt het technisch mogelijk om KLIC & MAS-meldingen te ontvangen en af te handelen. De dienstverlening dient blijvend te voldoen aan de geldende eisen vanuit de WIBON-wetgeving. zie Aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: I-OMA085.40
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: BPKV, zie Aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72310000 Gegevensverwerkingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: WIBON Dienstverlening
Beschrijving: Het leveren van een applicatie als SaaS-dienst aan ProRail om hiermee te voldoen aan de WIBON-Wetgeving. De dienstverlening omvat hosting, integratie met bronsystemen, support en overige ondersteuning rondom de applicatie De leverancier maakt het technisch mogelijk om KLIC & MAS-meldingen te ontvangen en af te handelen. De dienstverlening dient blijvend te voldoen aan de geldende eisen vanuit de WIBON-wetgeving. zie Aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: zie Aanbestedingsleidraad