375949-2025 - Mededinging
België – Handschoenen – Raamovereenkomst interventie- en wegwerphandschoenen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst interventie- en wegwerphandschoenen
Beschrijving: Politiezone Antwerpen voorziet haar medewerkers van interventie- en wegwerphandschoenen om te gebruiken bij de uitvoering van hun werkzaamheden. Politiezone Antwerpen zoekt een leverancier voor het leveren van deze handschoenen. Het dossier is onderverdeeld in 2 percelen: Perceel 1: Interventiehandschoenen Perceel 2: wegwerphandschoenen
Interne identificatiecode: PZA/2025/499
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18424000 Handschoenen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PZA/2025/499 - Perceel 1: Interventiehandschoenen
Beschrijving: Deze handschoen moet bescherming bieden tegen prik, naald- en snijwonden. De handschoen wordt gebruikt door politiemensen tijden de uitoefening van hun opdrachten waaronder fouilleeropdrachten, manipuleren van een wapen, radio en bodycam; tussenkomst bij een vechtpartij.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: PZA/2025/499 - Perceel 2: wegwerphandschoenen
Beschrijving: De wegwerphandschoenen zullen gebruikt worden door de operationele medewerkers van Politiezone Antwerpen tijdens: • Het uitvoeren van onderzoek op plaats en misdrijf; • Het uitvoeren van handelingen in onhygiënische en bevuilende omstandigheden; • Fouilleeropdrachten
Interne identificatiecode: 2