Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Zaaksysteem, Software as a Service (SaaS)
Referentienummer: 2023037775 (Nx 218405)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72200000 Softwareprogrammering en -advies
II.1.4.
Korte beschrijving
De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is het per 1 april 2024 in gebruik nemen van een informatiesysteem voor het zaakgericht werken (Software as a Service). Geplande startdatum implementatie is 1 november 2023.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 2 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zaaksysteem, als Software as a Service (SaaS)