376390-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Bewerkt papier en karton
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DBV 22.579 Papier en karton
Referentienummer: DBV - 22.579
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30197600 Bewerkt papier en karton
II.1.4.
Korte beschrijving
Het gaat hier om het leveren van papier en karton voornamelijk gerealiseerd in pakken à 500 vel A4 papier. Ook is er een afname in A3 en A3+ papier en gekleurd papier en karton en enkele bijzondere soorten.
Daarnaast kan bij de diverse afnemende diensten van de gemeente Den Haag de behoefte bestaan aan allerlei bijzondere papiersoorten. De gemeente verwacht van de inschrijver dat hij desgevraagd adviesdiensten hieromtrent kan leveren.
Cpv-code 30197600 Bewerkt Papier en Karton
De levering en het papier dient duurzaam (ISO 9706) te zijn en er dient altijd voldoende voorraad aanwezig te zijn.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Levering van papier en karton.