2. Procedure
Procedure
Titel: Leveringen producten groothandel
Beschrijving: Het leveren van producten groothandel voor de twee locaties van Kalsbeek College. Het betreft groothandel producten ten behoeve van catering en opleiding horeca, voor twee locaties van Kalsbeek College in Woerden.
Interne identificatiecode: TN 530648
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Een openbare aanbesteding zodat het toegankelijk is voor alle leveranciers, inclusief MKB bedrijven.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering producten groothandel
Beschrijving: Het leveren van producten groothandel voor de twee locaties van Kalsbeek College. Het betreft groothandel producten ten behoeve van catering en opleiding horeca voor twee locaties van Kalsbeek College in Woerden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd van vier (4) jaar kan verlengd worden met éénmaal (1) twee (2) jaar en éénmaal (1) één (1) jaar.