2. Procedure
Procedure
Titel: 31198933 Ondersteuning processen schades, garanties en wijzigingen
Beschrijving: Opdrachtgever heeft de behoeft aan ondersteuning welke in staat is proactief werkzaamheden met betrekking tot het VTW-, Schade- en Garantieproces uit te voeren en te coördineren en deze werkzaamheden overkoepelend tot een professioneler niveau weet te brengen. De beoogde resultaten binnen de producten onder deze overeenkomst zijn: * Schades: Zorg dragen voor een tijdige, beheerste en efficiënte afhandeling van schades en calamiteiten met inbegrip van herstel en faciliteert optimaal het proces van aanmelding van een schade tot aan definitief herstel en verhaal; * Wijzigingen: het efficiënt en beheerst laten verlopen van het wijzigingenproces en overige raamactiviteiten waardoor wijzigingen snel kunnen worden opgedragen, gerealiseerd en betaald; * Garanties: Het vlot en efficiënt laten verlopen van het garantieproces waardoor de assetmanager optimaal wordt ondersteund in het onderkennen en benutten van de verleende garanties op objecten in het areaal. '0
Interne identificatiecode: 31198933
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie inkoopplan
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Opdrachtgever heeft de behoeft aan ondersteuning welke in staat is proactief werkzaamheden met betrekking tot het VTW-, Schade- en Garantieproces uit te voeren en te coördineren en deze werkzaamheden overkoepelend tot een professioneler niveau weet te brengen. De beoogde resultaten binnen de producten onder deze overeenkomst zijn: * Schades: Zorg dragen voor een tijdige, beheerste en efficiënte afhandeling van schades en calamiteiten met inbegrip van herstel en faciliteert optimaal het proces van aanmelding van een schade tot aan definitief herstel en verhaal; * Wijzigingen: het efficiënt en beheerst laten verlopen van het wijzigingenproces en overige raamactiviteiten waardoor wijzigingen snel kunnen worden opgedragen, gerealiseerd en betaald; * Garanties: Het vlot en efficiënt laten verlopen van het garantieproces waardoor de assetmanager optimaal wordt ondersteund in het onderkennen en benutten van de verleende garanties op objecten in het areaal. 0
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging