2. Procedure
Procedure
Titel: Kleinschalige onderhoudsbaggerwerken in regio West. Raamovereenkomst.
Beschrijving: Het doel van deze opdracht is: - het uitvoeren van kleinschalige onderhoudsbaggerwerken - het bevaarbaar houden van de waterwegen door middel van slibslepen
Interne identificatiecode: ARW-26-024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 63721300 Exploitatie van waterwegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARW-26-024 - 1
Interne identificatiecode: 1