2. Procedure
Procedure
Titel: Inzameling van de fractie GFT in containers met gewichtsdiftar in het werkingsgebied van IVAREM.
Beschrijving: Inzameling van de fractie GFT in containers met gewichtsdiftar in het werkingsgebied van IVAREM.
Interne identificatiecode: VUBES2400001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VUBES2400001 - 1
Beschrijving: inzameling van de fractie GFT in containers met gewichtsdiftar in het werkingsgebied van IVAREM.
Interne identificatiecode: 1