Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Projectmanagement Financieel Fit Den Helder
Referentienummer: 2023-017565
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbestedende dienst is van plan om me één opdrachtnemer een overeenkomst aan te gaan voor het uitvoeren van het projectmanagement ten behoeve van het Platform Financieel Fit Den Helder.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 85 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Projectmanagement Financieel Fit
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De gevraagde inzet is jaarlijks gemiddeld minimaal 16 uur per week, verdeeld over alle medewerkers die betrokken zijn bij de uitvoering van de overeenkomst.