2. Procedure
Procedure
Titel: 31214825 Boscompensatie InnoVA58
Beschrijving: De scope van dit project omvat alle activiteiten die nodig zijn om de boscompensatie succesvol uit te voeren. Het project doorloopt meerdere fasen en vereist een integrale aanpak om de ecologische, technische en logistieke aspecten te beheersen. Zie voor meer informatie de Leidraad en Vraagspecificatie. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 31214825
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Boscompensatie InnoVA58
Beschrijving: Zie omschrijving hoofdopdracht Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 1