377601-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor het organiseren van evenementen – Fontys for Society Event
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Fontys for Society Event
Beschrijving: Fontys zoekt een opdrachtnemer voor het Fontys for Society Event: een jaarlijks terugkerend event, eind september, georganiseerd voor en door Fontys. Een event dat bijdraagt aan de verbeelding van wat onderwijs en onderzoek onder de vlag van Fontys for Society is. Een podium waar initiatieven bij elkaar komen via studenten, medewerkers, (toekomstige) partners, externen en andere stakeholders. Ieder jaar zal Fontys de afweging maken of en in welke vorm het event zal plaatsvinden en zal een budget worden vastgesteld. Ook al is dit vooralsnog geenszins de bedoeling dit kan concreet ook betekenen dat Fontys één of zelfs meerdere jaren geen FfS event organiseert.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Een opdracht, een perceel
Beschrijving: De aanbesteding is niet verdeeld in percelen. Inschrijving op een deel van de opdracht is derhalve niet mogelijk
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De ingangsdatum van de Overeenkomst zonder afnameverplichting staat gepland op 1 februari 2024 en heeft een initiële looptijd van 1 jaar, met 3-maal een optie tot verlenging van 1 jaar (1+1+1+1). Ieder jaar zal Fontys de afweging maken of en in welke vorm het event zal plaatsvinden en zal een budget worden vastgesteld. Ook al is dit vooralsnog geenszins de bedoeling dit kan concreet ook betekenen dat Fontys één of zelfs meerdere jaren geen FfS event organiseert