Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Personenauto's
Referentienummer: 220155GZD
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34110000 Personenwagens
II.1.4.
Korte beschrijving
De te vergeven opdracht betreft de levering van zeven (7) personenauto's waarvan zes (6) elektrisch aangedreven en een (1) hybride aangedreven voertuig. De Europese Aanbesteding heeft als doel om een Overeenkomst te sluiten ten behoeve van de aanschaf van de benodigde personenauto's.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Leveren van Elektrische voertuigen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34110000 Personenwagens
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanschaf van 6 elektrisch aangedreven personenauto's uit het B-segment (bijvoorbeeld Opel Corsa en soortgelijk) met een aanschafprijs van max € 30.000,- excl. BTW.
Kwaliteitscriterium - Naam: K3: Milieu / Weging: 20
Prijs - Weging: 55
Leveren van een hybride voertuig
Perceel nr.: 2
: Aanschaf van 1 hybride aangedreven personenauto uit het B/C/J-segment.
(bijvoorbeeld Hyundai Kona en soortgelijk) met een aanschafprijs van max € 35.000,- excl. BTW.