377831-2023 - ResultaatNederland-Groningen: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Brokerdienstverlening
Referentienummer: 0000 299 212370
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De RUG is voornemens om een nieuwe raamovereenkomst te sluiten voor brokerdienstverlening, die voldoet aan de gestelde eisen in dit aanbestedingsdocument. Hiertoe heeft de RUG deze openbare Europese aanbesteding opgezet voor de gehele RUG. De opdracht heeft betrekking op alle inhuur van personeel boven schaal 8 conform het CAO Nederlandse Universiteiten (CAO NU).
De opdracht heeft betrekking op alle inhuur van personeel boven schaal 8. De groep van inhuur personeel boven schaal 8 is erg breed, te denken valt o.a. aan: ICT professionals, HR professionals, Inkoop professionals, Technisch personeel, Juridisch personeel, Projectleiders, Accountants en Finance, Communicatie, PR en Marketing, Organisatieadvies, Specifieke inhuur ten behoeve van de wetenschap, etc.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding