378000-2022 - Geplande opdrachtNederland-Utrecht: Bouwen van zeewering
Vooraankondiging
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31168095: Dijkversterking Vlieland
Referentienummer: 31168095
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45243500 Bouwen van zeewering
II.1.4.
Korte beschrijving
Het realiseren van een veilige en toekomstbestendige dijk, op basis van het vastgestelde voorkeursalternatief voor een integrale versterking.
Voor nadere informatie, zie de vooraankondiging en bij publicatie de aanbestedingsleidraad.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45240000 Waterbouwwerkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie de korte beschrijving