2. Procedure
Procedure
Titel: Beschrijvend bodemonderzoek PFAS
Beschrijving: Beschrijvend bodemonderzoek PFAS
Interne identificatiecode: PPP12L-252/4050/2024-06
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71351500 Bodemonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-06