2. Procedure
Procedure
Titel: 31186549: Project Tunnelrenovaties Zuid-Holland Portfolio 2 Drechttunnel met herhalingsopdracht
Beschrijving: De renovatieopgave van de Drechttunnel bestaat uit het vervangen van nagenoeg alle tunnel technische installaties inclusief het systeem voor bediening, besturing en bewaking (3B). Daarnaast dienen bouwkundige en civieltechnische werkzaamheden uitgevoerd te worden. Gedurende de renovatie moet de Drechttunnel in stand gehouden worden. Na de renovatie moet de tunnel nog tot 30 november 2039 onderhouden worden. De Drechttunnel is de basisopdracht van de portfolio Drechttunnel - Sijtwendetunnel (portfolio 2) van Project Tunnelrenovaties Zuid-Holland. Zie de aanbestedingsleidraad voor verdere informatie. Zie korte beschrijving
Interne identificatiecode: 31186549
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 34990000 Controle-, veiligheids-, signalerings- en verlichtingsinstallaties, 45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 48000000 Software en informatiesystemen, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: a. Verbeterd SOS-systeem b. Doorontwikkelen digitale tweeling c. Vervanging asfaltverharding tijdens meerjarig onderhoud d. Opstellen Uitvoeringsontwerp en realisatie Dienstgebouwen S2 en V2 van de Sijtwendetunnel