378671-2022 - MededingingBelgië-Hasselt: Prefabgebouwen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren en plaatsen van (bureel)containers voor een tijdelijke transitiecentrale voor Regio West te Westbekesluis 28, 9940 Evergem
Referentienummer: De Vlaamse Waterweg-AAO-22-0001-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44211000 Prefabgebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het voorwerp van de opdracht is de afbraak van het bestaande dienstwoning, het leveren van bureelcontainers en de aanleg van parkeerplaatsen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45111291 Inrichten van de bouwplaats, 45213251 Bouwen van industrie-eenheden, 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De volledige opdracht houdt het volgende in:
- alle grondwerken voor riolering en aanleg omgeving
- het leveren, plaatsen en in dienst stellen van 28 volledig uitgeruste gekoppelde bureelunits van ongeveer 3x6m (24 units op het gelijkvloers en 4 units op de verdieping).
De units worden geplaatst op een prefab fundering uit betonnen stelcondallen.
- het programma van deze transitiecentrale voorziet in een bedieningszaal met 10 duodesks, 1 lokaal voor supervisor/loket, een kitchenette, een vergaderzaal/refter, kleedruimtes met sanitair. In de transitiecentrale wordt rekening gehouden met max. bezetting van 21 pers. (1 diensthoofd + 2 shifts van 10 pers.)
- de verdieping voorziet in een archief/berging en een ruime vergaderzaal met kitchenette. De verdieping wordt toegankelijk gemaakt met een stalen buitentrap.
- het onderhoud van het geheel gedurende de waarborgperiode.