378996-2023 - ResultaatNederland-Hoorn: Tractoren
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering Tractoren
Referentienummer: 2010814
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
16700000 Tractoren
II.1.4.
Korte beschrijving
Levering van drie tractoren welke het hele jaar door ingezet worden bij verschillende soorten werkzaamheden in de openbare ruimte.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Levering van drie tractoren